افشاگری عجیب در مورد مسی و نیمار

لیونل مسی روزها و ساعت ها را صرف این کرد تا نیمار از پیوستن به پی اس جی منصرف شود؛ غافل از اینکه برزیلی یاغی، هفته ها قبل تر، قراردادش را با PSG امضا کرده بود.

بامداد 22 جولای؛ 31 تیرماه، هتل شرایتون نیوجرسی.

مسی و سوارز در یکی از اتاق های هتل، نیمار را دوره کرده اند و مشغول بحث و گفت و گو هستند. هدف، راضی کردن نیمار به ماندن و عدم پیوستن به پاریس سن ژرمن بود.

یک روز قبل از اولین بازی دوستانه بارسا در تور امریکا برابر یوونتوس، مسی که به خوبی آگاه بود نیمار دیگر تمایلی به ماندن در بارسا ندارد، سخت تلاش می کرد تا او را از جدایی منصرف کند. لوئیس سوارز نیز او را در این مسیر همراهی می کرد. هر دو نمی دانستند که کار پیوستن دوست شان به پی اس جی هفته ها قبل نهایی شده و حضور نیمار در بارسا جنبه سمبلیک دارد.

مسی که با حرارت صحبت می کرد، روی یک موضوع تکیه بسیاری داشت؛ اینکه برای او دیگر افتخارات فردی بی اهمیت هستند و تنها دوست دارد سال های باقیمانده از فوتبالش را در بارسا پشت سر گذاشته و با این تیم افتخارات بیشتری کسب کند. مسی به نیمار می گفت که این مهم، بدون حضور او دشوار خواهد بود. مسی به نیمار می گفت که وقتی فوتبالش تمام شود، این افتخارات تیمی همراه بارسلونا خواهند بود که برایش حائز اهمیت هستند و افتخارات فردی در درجه دوم اهمیت قرار می گیرند.

طبق ادعای ایوان سن آنتونیو از نشریه اسپورت؛ مسی، برنده 5 توپ طلا در میانه صحبت خود با نیمار و در حضور سوارز به وی می گوید:« تو چه می خواهی؟ توپ طلا؟ خودم توپ طلا را به تو می دهم. در بارسا بمان و من کاری می کنم که سال بعد توپ طلا به تو برسد.» مسی حتی به نیمار وعده داد که اکثر پنالتی ها و ضربات آزاد را به وی خواهد داد اما گوش نیمار به این حرف ها بدهکار نبود.

فردای آن روز و در بازی برابر یوونتوس، مسی عملا همه چیز را به نیمار واگذار کرد و کمک کرد تا او با زدن دو گل به ستاره مسابقه بدل شود.

در روزهای بعدی نیز گفت و گو با نیمار و سماجت مسی ادامه داشت و حتی در مقطعی به نظر می رسید که او موفق شده نیمار را به ماندن راضی کند اما در نهایت نیمار که بازیکن پی اس جی بود و تنها با پیراهن بارسا تمرین می کرد، فوق ستاره آرژانتینی را از تصمیمش مطلع کرد.

نیمار برای پول بیشتر و البته برای افزایش شانسش در تصاحب توپ طلا به پاریس رفت و حالا مجبور است در یک فضای جدید و یک لیگ سطح پایین تر، با مسی و رونالدو برای رسیدن به این افتخار مبارزه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.