هزینه انتقال دمبله به بارسلونا 115 میلیون یورو شد

با کامل شدن دومین بند خرید

 باشگاه بارسلونا پنج میلیون یوروی دیگر را به حساب بروسیا دورتموند واریز کرد.

عثمان دمبله، ستاره جوان فرانسوی، تابستان 2017 و پس از شورش علیه باشگاه دورتموند و خودداری از حضور در تمرینات، توانست مجوز جدایی خود را گرفته و به عنوان جانشین نیمار به بارسلونا بپیوندد. رقم انتقال او، 105 میلیون یورو ثابت بعلاوه 40 میلیون یورو بندهای متغییر عنوان شد.

طبق گزارش موندودپورتیوو، باشگاه بارسلونا در انتهای فصل گذشته 5 میلیون یورو به سبب کسب سهمیه لیگ قهرمانان به دورتموند پرداخت کرد. 5 میلیون یوروی دیگر نیز روز گذشته پرداخت شد به این دلیل که تعداد بازی های رسمی دمبله با پیراهن بارسا به عدد 25 رسید.

بندهای دیگر موجود در قرارداد دمبله به این شرح هستند:

پنج میلیون یورو پس از بازی شماره پنجاه ، پنج میلیون یورو پس از بازی شماره 75، پنج میلیون یورو پس از بازی شماره 100، پنج میلیون یورو پس از کسب سهمیه لیگ قهرمانان و ده میلیون یورو نیز پس از کسب دو عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ.

دمبله فصل گذشته به سبب مصدومیت های متعدد ناامید کننده بود هرچند که در هفته های پایانی توانست گوشه ای از ارزش های خود را به اثبات برساند.

ستاره فرانسوی اما فصل جاری را بهتر شروع کرده و در سوپرکاپ اسپانیا برابر سویا توانست گل دوم و برتری آبی و اناری ها را با شوتی استثنایی به ثمر برساند. او در بازی برابر آلاوس هم با وجود ناکامی در گلزنی، نمایش خوبی ارائه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.